קצת עלינו:

"טופס ישיר" הינה חברה המאפשרת לשלוח טפסים של לוטו, צאנס, 77, 123 דרך אפליקציה מכל מקום. ‎בין אם אתם בבית, נהנים בחוף הים או תקועים בעבודה, לא תפספסו שום הגרלה ותוכלו לשלוח טופס בכל זמן נתון. ‎אנו מאפשרים לכם לשלוח טפסים בצורה פשוטה ונוחה, עם זאת איננו שוללים עבודה מבעלי תחנות ‫,‬אלא עובדים אתם בשיתוף פעולה, כך שכל טופס שאתם שולחים עובר דרך התחנה למפעל הפיס. ‎בניגוד לאתרים אחרים, אצלנו "בטופס ישיר" אתם אלה שבוחרים את המספרים ואת סכום ההימור. "בטופס ישיר" תוכלו לראות ‎את יתרתכם‬, ואת המספרים אשר בחרתם בטפסים קודמים. "טופס ישיר" ממשיכים לשפר את המערכת כדי לתת לכם את חווית הגלישה הכי נוחה ומהנה.

במה "טופס ישיר" שונה מאתרי הקלאב האחרים שמציעים שירותי שליחת טפסים:
ב"טופס ישיר" משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת אשר מאפשרת להתגבר על המגבלה של המועדונים.  שם אין אפשרות לשלוח טופס אישי עבור המשתמש אלא רק בקבוצות. בעיה זו נובעת מעומסים של טפסים שנשלחים בו זמנית מאנשים דרך האינטרנט. לדוגמא:אם 10,000 אנשים שולחים טופס לוטו (או כל טופס אחר) המערכת צריכה להחזיר למשתמש את טופס הקבלה לאחר מספר דקות. למועדונים או אתרים אחרים שאנו מכירים אין אפשרות לשלוח כמויות גדולות של טפסים, ולתת את המענה תוך מספר דקות מאז שליחת  הטופס.

כיצד זה עובד:

ב"טופס ישיר" משתמשים בטכנולוגיה Visual Data Transfer System. טכנולוגיה זו מאפשרת לשלוח טפסים דרך אתר "טופס ישיר" למערכת מרכזית. זו שולחת את הטפסים לתחנות הלוטו. הן  מקבלות את  הטפסים דרך טרמינל של "טופס ישיר" ומחזירות אותם למערכת המרכזית.